JIMAC HAKKINDA

Hakkımızda
2011 yılında kod yazılımı ile işe başlayan Jimac Yazılım sonraki süreçte grafikerleriyle, metin yazarlarıyla, profesyonel fotografçılarıyla ve saha ekibiyle aktif olarak web tabanlı destek sağlamakta; web tasarımı, hosting, domain, sosyal medya ve içerik danışmanlığı gibi pek çok konuda modern çağın gereklilikleri doğrultusunda bireylere ve kurumlara hizmet sunmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

 

Jimac Bilişim

Neler Yaparız?

• Kurumsal Web Sitesi
• Marka Patent Tescili
• Mobil Uygulama
• E- Ticaret

Jimac Bilişim; Dijital dünyada yarattığınız firmanızın E- Ticaret web sitesini, logosunu, alan adı ve marka tescili gibi alanlarda firmanızın bir değer yaratmasını, sürdürebilirliğini sağlamaktadır.Jimac Ajans
E-ticaret sitelerinden alışveriş yapacak kişiler satın almak istedikleri ürün ve hizmetleri genellikle ürün fotoğrafları üzerinden tanır ve satın alma kararı verir. Bu nedenle ürün fotoğrafı çekimini profesyonel bir şekilde yapmak hem firmaların satışlarını artırmalarını sağlar hem de iade oranlarını azaltmalarına yardımcı olur.

Jimac Ajans, bu sektörde profesyonel araç ve materyaller kullanarak üst düzey çekim teknikleri ile ürününüze hak ettiği değeri verir, ekibimizle birlikte çekim çalışmasına başlamadan önce toplantı ve planlama ile en uyun tarzı belirleriz.Jimac Medya
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Firmanızdaki sosyal medya hesaplarını Facebook, İnstagram, İnstagram Mağaza, Facebook Mağaza, Dijital Pazarlama, Youtube, Google Seo gibi alanları istatistikler ve aylık raporlar çerçevesinde yönetimini sağlamaktayız.Neler Yapıyoruz?
• İlk olarak işletmeniz hakkında genel bir saha araştırması yapıyoruz.

• Rakiplerinizi belirliyor ve buna göre işletmenizi, rakiplerinizden öne çıkaracak bir yol izliyoruz.

• İşletmeniz için firmanıza göre araştırma yapıyoruz. Gönderi ve hikaye saatlerini belirliyoruz. Her gün aynı saatte paylaşım yaparak etkileşiminizi arttırıyoruz.

• İşletmenize göre hashtag’ler belirliyoruz.

• İşletmenize göre dikkat çekici gönderi ve hikayeler oluşturuyoruz.

• Tüm bunları yaptıktan sonra işletmeniz için paylaşım saatlerini, gönderilerin kurumsal kimliğini, nasıl içerikler yazılacağını belirlemiş olarak sunum hazırlıyoruz.

• Çıkılacak reklamı, bütçesini, düzenlenecek çekilişleri, Reels videolarını önceden belirliyoruz.

• Özel günler için ekstra gönderi ve hikaye hazırlıyoruz.Sonraki Adım...
• İlk adım biyografi kısmını ve öne çıkan hikaye kısmını düzenliyoruz.

• Eski ve etkileşim sayısı düşük gönderileri arşivliyoruz.

• Her hafta gönderileri, hikayeleri, paylaşım saatlerini belirliyor; içeriklerini oluşturuyoruz. Paylaşımlardan önce Excel dosyasında tarafınızca onayınıza sunuyoruz.

• Fotoğrafları paylaşımlara uygun şekilde düzenliyoruz.

• İçerikleri ürünlere uygun şekilde ve uygun hashtaglar (#) kullanarak yazıyoruz.

• İstenildiği takdirde ürün çekimi yapıyoruz. Reels videosu için fotoğraflar çekiyor ve buna uygun müzikler kullanıyoruz.

• Çekiliş, reklam gibi kampanyaları önceden belirliyoruz.

• Sözleşme tarihinden sonra her ay sonu istatistikleri çıkarıyoruz. ‘’İzlenmesi gereken yol nedir, ne yapmalıyız?’’ gibi soruların üstünde duruyor; buna göre bir yol çiziyoruz.Sosyal Medya Yönetimi
Günlük olarak milyonlarca insan tarafından kullanan tüm sosyal medya ortamlarında hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda en sık kullanılan sosyal medya kanallarında hizmetinizi ve markanızı en iyi şekilde tanıtıyoruz. Haftalık gönderi raporları, içerik yazıları oluşturuyor ve onayınıza sunuyoruz. Her ayın sonunda istatistikleri çıkarıyor; izlenmesi gereken yolu tespit ediyoruz. Özel günlerde ekstra post ve hikaye hazırlıyoruz. Paylaşım saatlerini kullanıcıların yoğun olduğu saate göre ayarlıyor; her gün aynı saatte paylaşım yapıyor ve böylece etkileşimi hep yükseltiyoruz.Kampanyalar & Çekiliş

1. Kampanya
Genel sosyal medya yönetimi hizmetleri kapsamında, ayda minimum bir veya iki defa kampanya düzenlenmesi gerekir. Sosyal medya kampanya çalışmaları, marka ve ürün tanıtımları yaparken, yeni hedef kitlelere ulaşmak için de e-ticaret firmaları için önemli. Doğru kampanya çalışmaları yapıldığında, alınan geri dönüşüm ve etkileşimler yükselir. Jimac Bilişim, sizin için reklam ve kampanya çalışmalarını yapacak, bulunduğunuz bölgeye göre en doğru şekilde paylaşım yapılacaktır.

2. Çekiliş
Instagram’da çekiliş yapmak, yeni takipçiler kazanmak ve marka bilinirliğini artırmak için son yıllarda oldukça popüler bir pazarlama çalışması olmaya başladı. Birçok marka, etkileşim yaratmak ve tüketicilere ulaşmak için bu yöntemi kullanıyor. Bu yüzden sosyal medya yönetiminde çekiliş yapmak büyük önem arz ediyor. Bulunduğunuz bölgeye uygun ayda 1-2 defa çekiliş düzenlenecektirReels Videoları
Reels videoları, instagramda takipçi kazanmanın en büyük avantajlarından biridir. Haftada 1-2 defa paylaşacağımız Reels videoları takipçi sayınızı yükseltecek ve etkileşimi arttıracaktır. Size ve markanıza özel reels videoları hazırlanacaktır.

 

 

 

                                                       

        

 

 


 

X